Dlaczego Beditom?

Jakość bez kompromisów

potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji. Produkcja bram beditom odbywa się z zastosowaniem systemów zarządzania jakością DNV ISO 9001 i spełnia najwyższe wymagania europejskie i światowe. Dzięki temu udzielamy wieloletnich gwarancji na nasze produkty.

Długoletnie doświadczenie

Beditom posiada największe doświadczenie i tradycje w zakresie sprzedaży i produkcji bram segmentowych w Polsce. Nasi wysoce wykwalifikowani specjaliści dbają o każdy szczegół i bezustannie pracują nad nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Zaawansowane technicznie

zabezpieczenia przeciwko pęknięciu sprężyn, zabezpieczenia przeciwko zerwaniu linek, zabezpieczenia przeciwko przytrzaśnięciu palców a także użycie niskiego progu w drzwiach serwisowych pozwalają na bezpieczną pracę naszych bram przez cały okres eksploatacji.

Energooszczędność gwarantowana

Bramy Beditom wykonane są z panela o grubości 40 mm wypełnionego trudnopalną pianką poliuretanową ( bez freonu) i wyposażone są w system, trwałych, elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek , które umieszczone są na całym obwodzie bramy. Zastosowane przez nas uszczelki nie tylko chronią przed wiatrem, deszczem i chłodem lecz także dzięki użyciu szerokiej uszczelki podłogowej w kształcie litery U, dodatkowo niweluje małe nierówności podłogowe.

Niezawodne działanie

Komfort ponad wszystko – poprzez zastosowanie napędów najwyższej światowej klasy i renomie.

Łamiemy standardy wymiarów

Wszystkie bramy Beditom wykonywane są na indywidualne zamówienie. W związku z tym dostępne są wszystkie szerokości bram bez dopłat za wymiary niestandardowe.

Ekologicznie przyjazne

Z myślą o ochronie środowiska korzystamy tylko z ekologicznych technologii. Nasza firma nie tylko dba o jakość produkowanych wyrobów lecz także o środowisko które nas otacza i dlatego w naszej produkcji używamy tylko ekologicznie przyjaznych materiałów.