Dlaczego Beditom?

 

Jakość bez kompromisów

potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji. Produkcja bram beditom odbywa się z zastosowaniem systemów zarządzania jakością DNV ISO 9001 i spełnia najwyższe wymagania europejskie i światowe. Dzięki temu udzielamy wieloletnich gwarancji na nasze produkty.

Długoletnie doświadczenie

Beditom posiada największe doświadczenie i tradycje w zakresie sprzedaży i produkcji bram segmentowych w Polsce. Nasi wysoce wykwalifikowani specjaliści dbają o każdy szczegół i bezustannie pracują nad nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Zaawansowane technicznie

zabezpieczenia przeciwko pęknięciu sprężyn, zabezpieczenia przeciwko zerwaniu linek, zabezpieczenia przeciwko przytrzaśnięciu palców a także użycie niskiego progu w drzwiach serwisowych pozwalają na bezpieczną pracę naszych bram przez cały okres eksploatacji.

Energooszczędność gwarantowana

Bramy Beditom są odpowiedzią na potrzeby i trendy nowoczesnego budownictwa w zakresie konieczności stosowania energooszczędnych rozwiązań.
W bramach stosujemy panele o grubości 40 mm (bramy standardowe) i 60 mm (energooszczędne bramy Termoline) wypełnione twardą pianką poliuretanową o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej.
W połączeniu z naszymi systemami uszczelnień obwodowych (na prowadnicach bocznych, w nadprożu i na dolnym panelu bramy) oraz uszczelnień międzysegmentowych Klienci otrzymują doskonałą termoizolacyjność całej bramy i w konsekwencji więcej zaoszczędzonej energii.

Niezawodne działanie

Komfort ponad wszystko – poprzez zastosowanie napędów najwyższej światowej klasy i renomie.

Łamiemy standardy wymiarów

Wszystkie bramy Beditom wykonywane są na indywidualne zamówienie. W związku z tym dostępne są wszystkie szerokości bram bez dopłat za wymiary niestandardowe.

Ekologicznie przyjazne

Z myślą o ochronie środowiska korzystamy tylko z ekologicznych technologii. Nasza firma nie tylko dba o jakość produkowanych wyrobów lecz także o środowisko które nas otacza i dlatego w naszej produkcji używamy tylko ekologicznie przyjaznych materiałów.