Dlaczego Beditom?

Jakość bez kompromisów

potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji. Produkcja bram beditom odbywa się z zastosowaniem systemów zarządzania jakością DNV ISO 9001 i spełnia najwyższe wymagania europejskie i światowe. Dzięki temu udzielamy wieloletnich gwarancji na nasze produkty.

Długoletnie doświadczenie

Beditom posiada największe doświadczenie i tradycje w zakresie sprzedaży i produkcji bram segmentowych w Polsce. Nasi wysoce wykwalifikowani specjaliści dbają o każdy szczegół i bezustannie pracują nad nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Zaawansowane technicznie

zabezpieczenia przeciwko pęknięciu sprężyn, zabezpieczenia przeciwko zerwaniu linek, zabezpieczenia przeciwko przytrzaśnięciu palców a także użycie niskiego progu w drzwiach serwisowych pozwalają na bezpieczną pracę naszych bram przez cały okres eksploatacji.

Energooszczędność gwarantowana

Bramy Beditom wykonane są z panela o grubości 40 mm wypełnionego trudnopalną pianką poliuretanową ( bez freonu) i wyposażone są w system, trwałych, elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek , które umieszczone są na całym obwodzie bramy. Zastosowane przez nas uszczelki nie tylko chronią przed wiatrem, deszczem i chłodem lecz także dzięki użyciu szerokiej uszczelki podłogowej w kształcie litery U, dodatkowo niweluje małe nierówności podłogowe.

Komfortowy przejazd

W porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi przez konkurencyjne firmy, a szczególnie tam gdzie przewidziane są bramy skrzydłowe, segmentowe bramy Beditom zapewniają szersze światło przejazdu, co jest szczególnie ważne dla klientów którzy posiadają nowowczesne samochody osobowe, terenowe lub vany.

Bezpieczny garaż

Śpij spokojnie. Automatyczne bramy Beditom pozwalają Ci spać spokojnie. Automatyczne ryglowanie w prowadnicy bardzo skutecznie chroni przed włamaniem i zabezpiecza bramy przed podważeniem nawet w wypadku awarii zasilania.

Niezawodne działanie

Komfort ponad wszystko – poprzez zastosowanie napędów najwyższej światowej klasy i renomie, nasze bramy otwierają się automatycznie i dzięki użyciu np. napędu Duo Rapido, który charakteryzuje się zwiększoną prędkością otwierania nawet o 50 % w porównaniu z rozwiązaniami konkurencyjnymi , umożliwia szybszy wjazd do garażu, co jest szczególnie istotne tam gdzie występuje zwiększone nasilenie ruchu.

Łamiemy standardy wymiarów

Wszystkie bramy Beditom wykonywane są na indywidualne zamówienie. W związku z tym dostępne są wszystkie szerokości bram bez dopłat za wymiary niestandardowe.

Ekologicznie przyjazne

Z myślą o ochronie środowiska korzystamy tylko z ekologicznych technologii. Nasza firma nie tylko dba o jakość produkowanych wyrobów lecz także o środowisko które nas otacza i dlatego w naszej produkcji używamy tylko ekologicznie przyjaznych materiałów.