Beditom - BRAMY COMPACTDOOR DLA FIRM

BRAMY COMPACTDOOR

Kompaktowa budowa tych bram polegająca na tym, że płaszcz bramy składa się w nadprożu w trakcie otwierania, spełnia szczególne wymagania techniczne, gdzie tradycyjne rozwiązania nie znajdują zastosowania. Dzięki czemu brama nie tylko zajmuje mniej miejsca, lecz jest także łatwa do otwarcia i utrzymania. Są to bramy niewyważone standardowo wyposażone w silnik elektryczny wyważający płaszcz bramy jak również umożliwiający ich łatwą obsługę.

Compactdoor 3
Compactdoor
Compactdoor 2

OPCJE WYKONANIA

Bramy Compactdoor Basic 2

Podstawowa wersja zbudowana
z pełnych izolowanych paneli warstwowych, z aluminiowym poszyciem zewnętrznym.

Bramy Compactdoor 7

Brama wyposażona w okna wycinane w celu zwiększenia ilość światła naturalnego i zapewniają widoczność od wewnątrz i od zewnątrz.

Bramy Compactdoor Combi 3

Panele w pełni przeźroczyste przepuszczają do wewnątrz dużą ilość naturalnego światła, maksymalna widoczność zarówno od środka, jak i od zewnątrz.

Bramy Compactdoor 6

Najbardziej optymalne rozwiązanie doświetlające a zarazem każdy budynek nabiera indywidualnego eleganckiego wyglądu.

Bramy Compactdoor 2

Furtka serwisowa w bramie umożliwi wejście do budynku bez otwierania całej bramy, jak również zatrzyma ciepło wewnątrz oraz ochroni pracowników przed wiatrem i deszczem.

Bramy Compactdoor

Gdy wysoki próg może okazać się problemem i na potrzeby rozdzielenia ruchu pieszego od pojazdów rozwiązaniem są drzwi boczne. Wykonane zgodnie z parametrami bramy, dzięki czemu wyglądają identycznie jak brama.

Bramy Compactdoor 5

Połączenie zalet paneli warstwowych i paneli przeźroczystych gwarantuje optymalną izolację i przepuszczanie światła naturalnego, panel nie jest w pełni przeźroczysty dzięki specjalnemu wypełnieniu.