DLA FIRM

BRAMY SZYBKOBIEŻNE

Bramy szybkobieżne stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Nasza oferta obejmuje otwierane pionowo elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi oraz wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.

Gwarantują one funkcjonalność oraz bezpieczeństwo poprzez szereg dodatkowych akcesoriów zapewniając przy tym minimalizacje strat ciepła. Zapewniają ekonomiczność dzięki bardzo dużym prędkościom otwierania ograniczając czas oczekiwania przed bramą. Wszystkie bramy wyposażone są w systemy awaryjnego otwierania w przypadku braku zasilania.

MODELE

Dynamic Inox

Konstrukcja bramy, obudowa wału i silnika wykonane są ze stali nierdzewnej. Brama znajduje głównie zastosowanie w przemyśle spożywczym.

Dynamic PE

Konstrukcja wykonana jest polietylenu, natomiast obudowa silnika ze stali nierdzewnej. Dużym atutem bramy jest możliwość mycia wodą pod ciśnieniem, co jest szczególnie ważne w przemyśle spożywczym.

Dynamic Clean

Do zastosowania wewnętrznego do pomieszczeń sterylnych (laboratoria, przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny).

Dynamic Frigo

Została zaprojektowana do chłodni i mroźni (nawet do – 30oC!!). Specjalny system podwójnych kurtyn PVC z podgrzewaną przestrzenią między nimi

Dynamic Inner

Idealnie nadaję się do zamknięcia dużych wewnętrznych otworów

Dynamic Pack

Składana do dużych otworów. Kurtyna dostępna w 12 kolorach wykonana jest ze specjalnych profili, które podczas najechania na bramę nie ulegają trwałej deformacji, ale po usunięciu przeszkody powracają do pierwotnych kształtów.

Dynamic Mega

Wielkogabarytowa brama MEGA PACK została zaprojektowana jest z myślą o zamknięciu dużych otworów w hangarach, halach i magazynach. Możliwe jest wyprodukowanie bramy nawet o wymiarach 35 000 x 20 000H mm

Dynamic Spiral

Izolowany płaszcz bramy o gr. 42 mm wykonany jest z profili aluminiowych o podwójnych ściankach wypełnionych polistyrenem ekstrudowanym

PARAMETRY TECHNICZNE

Maksymalne wymiary

6000x6000H [mm]

Prędkość otwierania

max 2,0 m/sec

Prędkość zamykania

~0,8 m/sec

Odporność na wiatr (EN 12424):

klasa:

3000×3000 h

4

5000×5000 h

3

7000×5000 h

2

8000×8000 h

1

 

Zasilanie, inverter

Silnik

400 V, 10A

0,75 kW – 1,5 kW ( w zalezności od wymiaru), 6A

Częstotliwość

50/60 Hz

Wydajność w cyklach (EN 12604)

1 000.000